Čajovnička Neratovice

Když teď kluci spustili ten náš nový web, tak se budu snažit přispívat sem, co to jen půjde.
Nedávno se mi ozval Honza Liška do telefonu,a že prej si mě nějak smazal  z kontaktů na netu. Sice to  asi neproběhlo jako v jednom českém filmu  se slovy: „Víš co? mažu Tě bejku“ J, ale pozval mě na výstavu,že přijedou Toníkové ze Slovenska. Tak jsem to uvítal, protože už jsem se dlouho neviděl s Tonem Vránou. Přemluvil jsem bráchu, aby jel se mnou,  a hned je vlastně z toho klubová akce. Samozřejmě, že musíme mít klubová trička, abychom razili osvětu našeho klubu a zvýšili návštěvnost na našich nových krásných webovkách. Na vernisáži (15.8.2014) se objevili staří známí a byli zde i kluci, kteří připravovali fotky do tisku. Na to, že fotky byly pořízené kompaktem Olympus s jedním externím bleskem, tak výsledek je bezvadný. Nu posuďte sami zde.

Martin

související

Martinova výstava 2011

Autorská výstava Martina Grunta s názvem "Pod hladinou"

hrad Karlštejn 2013

Klub Pragoaquanaut ve spolupráci s klubem Speleoaqunaut podnikl 4.11.2012 průzkumný sestup do hradní studny na Karleštejně. V roce 2013 se klub na hrad vrátil na doměření a přípravu výstavy.

Test křídla PEANUT 21 Asymmetric

Otestovali jsme křídlo Tecline Peanut 21 Asymmetric, které na první pohled zaujme svým neobvyklým tvarem. Jak se s ním potápí, zjistíte v naší reportáži.