S foťákem a nasladko! V časopise "MOJE ZEMĚ" v čísle 1/2009 vyšel článek o Martinovi a jeho UW focení.
Výprava velrybářská kolem Tongy podařila se!
Zimní potápění na pro nás nové lokalitě. Zajímavostí jsou zde zatopené štoly.
18.12.2010 se Vašek účastnil minifestivalu uwforografie v Brně